Zezwolenia - Stowarzyszenie Miłośników Dębiny

Stowarzyszenie Miłośników
Dębiny
Dębiny
Dębiny
Stowarzyszenie Miłośników Dębiny
Przejdź do treści

Zezwolenia

Kontakt, zezwolenia...
Zezwolenia na wędkowanie: UWAGA - żeby otrzymać zezwolenie należy mieć kartę wędkarską.

- całoroczne - 350 zł (+100 zł za ewentualną trzecią wędkę) + 20 zł na fundusz ochrony stawów i odrobienie 10 godzin prac społecznych na rzecz Zakładu Lasów Poznańskich (osoby powyżej 70 roku lub II grupą inwalidzką 5 godzin, osoby pow. 80 roku życia lub z I grupą inwalidzką - zwolnione z prac społecznych), dla nowych członków dopłata za jesienne zarybienie 100 zł. Wpłaty od 11 lutego 2022 r. do końca marca w każdą sobotę w godzinach 10.00 do 13.00 pod zadaszeniem Bufetu Leśnego Poznań ul. Ku Dębinie 2. W pozostałym okresie po kontakcie telefonicznym +48512387024. Zgodnie z informacjami przekazanymi na Walnym Zgromadzeniu Stowarzyszenia poza kolejnością będą przyjmowani inwalidzi 1 grupy oraz seniorzy po 80 roku życia. Prosimy nie przychodzić "na ostatnią chwilę" - Kolejka będzie zamykana o godzinie 12.30.
Wędkowanie nocne dla członków Stowarzyszenia tylko za zgodą Prezesa i wpłaceniu 15 zł za noc (opłata przeznaczona na duże karpie). Wędkowanie nocne odbywa się wyłącznie na żywej rybie.

Wpłacając na cele statutowe SMD poniższe kwoty można uzyskać pozwolenie na wędkowanie na stawach Dębiny:
- jednodniowe - 40 zł na dzień - bez prawa zabierania ryb. Wraz z zezwoleniem otrzymuje się regulamin. Sprzedaż zezwoleń jednodniowych wstrzymuje się w okresie od dnia wiosennego wpuszczenia karpia do 30 kwietnia.
Wpłat można dokonywać w:
sklep wędkarski ul Bukowa 8 (u Roberta Jagielskiego) w Poznaniu,
Bufet Leśny "U Borusa" przy stawie Borusa - od kwietnia
Regulamin połowu ryb na stawach Dębiny "jednodniowy": kliknij tutaj
Król Dębiny
Wróć do spisu treści